Admin bar avatar

جواد دلاوری

آخرین بروزرسانی: 1400/01/15

دوره آموزشی فرصت های فضای مجازی

(امتیاز1)
40 دانشجو
دوره آموزشی فرصت های فضای مجازی
  • سرفصل های دوره آموزشی فرصت های فضای مجازی:

بخش اول: در این بخش به توضیح کلی فرصت های فضای مجازی اشاره شده و اهمیت این فضا تا حدودی تبیین گردید. برای توضیح بیشتر آمار کلی از دنیای دیجیتال شامل کاربران فضای مجازی، موبایل، شبکه های اجتماعی و کاربران اینترنت توضیح داده شده است.
بخش دوم: در این بخش توضیحات تکمیلی از دنیای دیجیتال عرضه شد و آماری از اینترنت در جهان اشار شده است و در ادامه آمار مفصل تری از وضعیت اینترنت، موبایل و شبکه های اجتماعی در ایران تبیین خواهد شد و در پایان آینده فضای مجازی تا حدودی تبیین گردید.

بخش سوم: خلاصه ای از آمار دنیای دیجیتال توضیح داده شده است و بحث فرصت های فضای مجازی در این جلسه تبیین گردیده است و به عرصه های مختلف و فرصت های گوناگون فضای مجازی اشاره شده است. و همچنین مزایا و نقاط قوت فضای مجازی توضیح داده خواهد شد. و در پایان به اولین فرصت از فرصت های بسیار مهم فضای مجازی اشاره شده است که آن فرصت آموزش در فضای مجازی است که در حال حاضر در حال تحول عظیم دراین عرصه هستیم.

بخش چهارم: در ابتدا خلاصه از فرصت آموزش اشاره است و در ادامه توضیح یکی دیگر از فرصت های مهم فضای مجازی توضیح داده شده است این فرصت، فرصت فرهنگی فضای مجازی است که درحال حاضر کاربران بسیاری از این فرصت استفاده می کنند. در ادامه فرصت اطلاع رسانی و نظارتی تبیین گردید و تحول های اتفاق افتاده در این عرصه بحث وگفتگو شده است. و در پایان به فرصت های سیاسی فضای مجازی اشاره شده است.

بخش پنجم: در ابتدا خلاصه ای از فرصت های فضای مجازی که شامل آموزش، اطلاع رسانی، فرهنگی وسیاسی بود بیان شد. و در ادامه به یکی از فرصت های ویژه فضای مجازی که بحث خدمات عمومی و سازمانی هست اشاره شده است. در ادامه به فرصت های اجتماعی فضای مجازی اشاره کرد که بحث سرگرمی یکی از مهمترین این فرصت ها می باشد.

بخش ششم: در ابتدا خلاصه ای از فرصت های فضای مجازی که شامل آموزش، اطلاع رسانی، فرهنگی وسیاسی، خدمات عمومی و اجتماعی بود بیان شد. در ادامه یکی از مهمترین فرصت های فضای مجازی که بحث فرصت های اقتصادی است تبیین گردید. در این بحث به مزایای کسب وکار در فضای مجازی اشاره شده است و در ادامه انواع کسب وکارهای فضای مجازی تبیین گردیده است.

Admin bar avatar
(0)
1 نظر
0 دانش آموز
1 دوره
استاد سواد رسانه و فضای مجازی-مباحث دیجیتال مارکتینگ-توسعه فردی و موفقیت

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
1 امتیاز
  1. 9147466035

    حاوی اطلاعات مهم و ارزشمند بود و الحق بسیار دقیق توضیح داده میشد مطالب درس

دیدگاه خود را بنویسید